673
ks

Ajala
SINGLE ORIGIN
degustační sada 5 x 45 g, 225 g

Skladem 22 ks   Kdy mi zboží doručíte?

Degustační sada z luxusních českých tabulek vám umožní poznat rozdíl mezi chutí kakaa z jednotlivých zemí a světadílů. V balení najdete pět 70% hořkých čokolád původem z Tanzanie (Kokoa Kamili), Madagaskaru (Bertil Akesson), Belize (Maya Mountain Cacao), Dominikánské republiky (Öko - Caribe) a Haiti (Pisa). Ideální dárek pro znalce čokolády i pro ty, kteří se s chutí kvalitní čokolády chtějí seznámit.

673
601 Kč bez DPH
ks
Poznejte čokoládovnu

Ajala Chocolate

Celé dobrodružství brněnských zakladatelů začalo ochutnáním pocitvé čokolády z Guatemaly. Ochutnávka této mayské čokolády pro ně byla neskutečným zážitkem – absolutní nadšení se střídalo s překvapením z neobvyklé chuti. Bez velké nadsázky můžeme říct, že prozřeli, protože čokoláda chutnala zcela jinak než ty, které si doposud kupovali. Začali se tedy o čokoládu více zajímat a zjistili, že v Evropě není snadné získat pravou a poctivou čokoládu. Nebo že Československo bylo za první repuliky třetím největším zpracovatelem kakaových bobů na světě. To vše je inspirovalo k založení manufaktury AJALA CHOCOLATE.

Ajala znamená v mayském jazyce probuzení a přesně takové pocity by vám tato malá manufaktura ráda předala. Aby vás už první kousek překvapil a probudil zvědavost i touhu po dalším poznávání.

Všechny čokolády od Ajala Chocolate

Hodnocení čokolády

Průměrné hodnocení 4. Vypočteno z 1 hodnocení
Všechna hodnocení
Jiří -
13.06.2021

Výborná hořká čokoláda.

Recenze píší jen zákazníci, kteří tento produkt zakoupili. Více informací