Prodej skončil

Amedei
CRU EKVÁDOR 77%
77% hořká čokoláda 50 g

Kakao, pistácie
Tóny
Silná
Intenzita
Exotické ovoce
Dochuť

Tato tabulka čokolády Amedei Cru Ekvádor vás překvapí svou pestrou paletou chutí, která se velmi příjemně rozvíjí. Čekají vás chutě lesního ovoce, dubové kůry a v závěru tóny exotického ovoce - manga, papáji a avokáda.

Prodej skončil

PŮVOD ČOKOLÁDY

Ekvádor
Původ bobů
Itálie
Vyrobeno


Výrobce: Amedei, Katalogové číslo: 8017490050646 Hmotnost: 50 g

Složení

kakaová  hmota, kakaové máslo, třtinový cukr,. Obsah kakaa: min. 77%. Může obsahovat stopy oříšků, mandlí a vlašských ořechů, pistácií a mléka.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2460 g
Tuky
45 g
z toho nasycené mastné kyseliny
29 g
Sacharidy
38 g
    z toho cukry
23 g
Vláknina
0 g
Bílkoviny
8.8 g
Sůl
0 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády které nabízíme získávají celou řadu ocenění, ani čokoláda Cru Ekvádor 77% od Amedei není vyjímkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Vegan

Vyberte si z široké nabídky veganských tabulek. V sortimentu máme kromě těch certifikovaných i celou řadu hořkých čokolád s příchutěmi, které jsou z podstaty věci také veganské bez živočišných přísad.

Poznejte čokoládovnu

Amedei

Italská čokoláda Amedei se na trhu objevila poprvé v roce 1998. Ve staromódní manufaktuře, kterou vedou sourozenci Cecilia a Alessio Tessieri z toskánského městečka La Rotta Pontedera nedaleko Pisy, pracuje asi 20 zaměstnanců a čokoláda se tu vyrábí starým, precizním způsobem. Možná také proto se jedná jednu z nejlepších čokolád na světě.

Nejvyšší kvalita čokolády Amedei byla dosažena složitým procesem, který začal hledáním kakaových bobů na vlastních plantážích. Amedei spravuje a vlastní plantáže ve Venezuele, kde se pěstuje původní druh Criollo, který je velmi vzácný.

Jsou používány pouze ingredience absolutně nejvyšší kvality a jsou kombinovány do perfektních celků. Kakaová hmota, třtinový cukr, mléko z horských pastvin a přírodní ovocné extrakty.

Pravidelně sbírají úspěchy na prestižní celosvětové soutěži Academy of Chocolate.

Všechny čokolády od Amedei

Hodnocení čokolády

Každému chutná něco jiného. Chuťová paleta souvisí s vašimi chuťovými buňkami. Tento graf může sloužit jako návod k chuťovým tónům, které můžeme v čokoládě najít, a poradí vám, jak se v chuti orientovat. Vaše Šárka.


Intenzita
Barva
ČERNÁ EBENOVÁ OŘECHOVÁ MAHAGON TŘEŠNĚ JANTAR OBILÍ SMETANOVÁ BÍLÁ TANINY HOŘKOST SLADKOST ČERSTVÉOVOCE SUŠENÉOVOCE KVĚTINY KOŘENÍ BYLINY PRAŽENÍ KARAMEL TEXTURA MLÉKO KAKAO JEMNOST