Prodej skončil

Amedei
TOSCANO GIANDUJA
32% mléčná čokoláda s lísko oříškovou pastou 50 g

Kakao, smetana
Tóny
Silná
Intenzita
Oříškový krém
Dochuť

Mléčná čokoláda s typickou italskou příměsí Gianduja, u nás známou spíše jako nugátový krém.

Prodej skončilVýrobce: Amedei, Katalogové číslo: 8017490050943 Hmotnost: 50 g

Složení

třtinový cukr, lískové oříšky odrůdy „Piedmonte IGP“ (24 %), kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, mandle. Obsah kakaa: min. 32 %. Může obsahovat stopy vlašských ořechů a pistácií.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2451 g
Tuky
44 g
z toho nasycené mastné kyseliny
21 g
Sacharidy
40 g
    z toho cukry
29 g
Vláknina
0 g
Bílkoviny
8.4 g
Sůl
0.19 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády které nabízíme získávají celou řadu ocenění, ani čokoláda Toscano Gianduja od Amedei není vyjímkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Palm Oil Free

Tato čokoláda je 100% bez palmového oleje. Tím přispíváme k ochraně tropických deštných lesů v jihovýchodní Asii, Africe i Jižní Americe, a chráníme tak životní prostředí místních obyvatel, rostlin i živočichů.

Košer

Čokoláda splňuje všechny předpisy košer přípravy potraviny.

Poznejte čokoládovnu

Amedei

Italská čokoláda Amedei se na trhu objevila poprvé v roce 1998. Ve staromódní manufaktuře, kterou vedou sourozenci Cecilia a Alessio Tessieri z toskánského městečka La Rotta Pontedera nedaleko Pisy, pracuje asi 20 zaměstnanců a čokoláda se tu vyrábí starým, precizním způsobem. Možná také proto se jedná jednu z nejlepších čokolád na světě.

Nejvyšší kvalita čokolády Amedei byla dosažena složitým procesem, který začal hledáním kakaových bobů na vlastních plantážích. Amedei spravuje a vlastní plantáže ve Venezuele, kde se pěstuje původní druh Criollo, který je velmi vzácný.

Jsou používány pouze ingredience absolutně nejvyšší kvality a jsou kombinovány do perfektních celků. Kakaová hmota, třtinový cukr, mléko z horských pastvin a přírodní ovocné extrakty.

Pravidelně sbírají úspěchy na prestižní celosvětové soutěži Academy of Chocolate.

Všechny čokolády od Amedei