Prodej skončil

Amedei
TOSCANO LATTE
32% mléčná čokoláda 50 g

Kakao
Tóny
Silná
Intenzita
Karamel, smetana
Dochuť

Poznejte klenot mezi čistými mléčnými čokoládami. Mléčná čokoláda s delikátní vůní smetany, vanilky a medu z dílny italských mistrů.

Prodej skončilVýrobce: Amedei, Katalogové číslo: 8017490050899 Hmotnost: 50 g

Složení

třtinový cukr, kakaové máslo, plnotučné sušené mléko, kakaová hmota. Obsah kakaa: min. 32 %. Může obsahovat stopy ořechů. 

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2401 g
Tuky
41 g
z toho nasycené mastné kyseliny
26 g
Sacharidy
44 g
    z toho cukry
37 g
Vláknina
0 g
Bílkoviny
8 g
Sůl
0.34 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády které nabízíme získávají celou řadu ocenění, ani čokoláda Toscano Latte od Amedei není vyjímkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Academy of Chocolate – bronze

Už od roku 2005 uděluje prestižní soutěž Academy of Chocolate ceny s cílem představit světu nejtalentovanější čokoládovny a jejich nejlepší čokolády.

Palm Oil Free

Tato čokoláda je 100% bez palmového oleje. Tím přispíváme k ochraně tropických deštných lesů v jihovýchodní Asii, Africe i Jižní Americe, a chráníme tak životní prostředí místních obyvatel, rostlin i živočichů.

Košer

Čokoláda splňuje všechny předpisy košer přípravy potraviny.

Poznejte čokoládovnu

Amedei

Italská čokoláda Amedei se na trhu objevila poprvé v roce 1998. Ve staromódní manufaktuře, kterou vedou sourozenci Cecilia a Alessio Tessieri z toskánského městečka La Rotta Pontedera nedaleko Pisy, pracuje asi 20 zaměstnanců a čokoláda se tu vyrábí starým, precizním způsobem. Možná také proto se jedná jednu z nejlepších čokolád na světě.

Nejvyšší kvalita čokolády Amedei byla dosažena složitým procesem, který začal hledáním kakaových bobů na vlastních plantážích. Amedei spravuje a vlastní plantáže ve Venezuele, kde se pěstuje původní druh Criollo, který je velmi vzácný.

Jsou používány pouze ingredience absolutně nejvyšší kvality a jsou kombinovány do perfektních celků. Kakaová hmota, třtinový cukr, mléko z horských pastvin a přírodní ovocné extrakty.

Pravidelně sbírají úspěchy na prestižní celosvětové soutěži Academy of Chocolate.

Všechny čokolády od Amedei