Prodej skončil
Akce
Expirace
-64% Cacaosuyo 40% mléčná čokoláda Quinoa Crunch 70 g

Cacaosuyo
QUINOA CRUNCH
40% mléčná čokoláda s quinoou 70 g

Smetana, květiny
Tóny
Silná
Intenzita
Quinoa, ořechy
Dochuť

Akční cena, minimální trvanlivost do 27. 11. 2022 Tree to bar čokoládovna z Peru Cacaosuyo vám představuje mléčnou čokoládu s praženou quinoou - merlíkem čilským. Quinoa je nutričně velmi zajímavá rostlina a patřil již k pokladům starých Inků. Čokoláda je vyrobena z peruánského kakaa z oblasti Puira. Ideální čokoláda pro ty, co mají rádi čokolády, ve kterých jim něco křupe!

Prodej skončil

Vyzkoušejte některý z našich ostatních produktů:

DOČASNĚ VYPRODÁNO
Cacaosuyo 70% hořká čokoláda Lakuna 70 g

Cacaosuyo

Lakuna

70% hořká čokoláda 70 g
199
DOČASNĚ VYPRODÁNO
Cacaosuyo 80% hořká čokoláda Cuzco 25 g

Cacaosuyo

Cuzco

80% hořká čokoláda 25 g

PŮVOD ČOKOLÁDY

Peru
Původ bobů
Peru
Vyrobeno


Výrobce: Cacaosuyo, Katalogové číslo: 7756339000152 Hmotnost: 70 g

Složení

kakaová hmota, mléko, cukr, kakaové máslo, quinoa. Obsahuje mléko a může obsahovat stopy ořechů. Obsah kakaa: min. 40 %.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2845 g
Tuky
60 g
z toho nasycené mastné kyseliny
40 g
Sacharidy
28 g
    z toho cukry
32 g
Vláknina
8 g
Bílkoviny
8 g
Sůl
0 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády které nabízíme získávají celou řadu ocenění, ani čokoláda Quinoa Crunch od Cacaosuyo není vyjímkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

International Chocolate Awards – Central America

International Chocolate Awards je nezávislá soutěž, která oceňuje výrobce nejlepší čokolády z celého světa. Jako jediná plně nezávislá mezinárodní soutěž na světě usiluje o podporu čokoládoven, a hlavně malých společností a plantážníků pracujících se základní surovinou – kakaem.

Poznejte čokoládovnu

Cacaosuyo

Naši Tree to bar  čokoládovou rodinu nyní rozšiřujeme o čokoládovnu Cacaosuyo, kterou najdete nedaleko peruánského hlavního města Limy. Cacaosuyo patří ve světě čokolády mezi kakaove rockstars. Na výrobu svých tabulek používají ty nejlepší boby původních místních odrůd a díky šetrnému zpracování si čokolády ve své finální chuti ponechají, co nejvíce chuťových tónů kakaových bobů. Cacaosuyo podporují přímou spolupráci s místními farmáři a podporují tak místní zemědělství a malé farmáře.

Všechny čokolády od Cacaosuyo