Prodej skončil

Chocolate Tree
PISCO A LIMETKA
70% hořká čokoláda s pálenkou Pisco a limetkou 40 g

Kakao
Tóny
Silná
Intenzita
Pisco, limetka
Dochuť

Klasický koktejl z Peru! Pisco, limetka a nakyslé tóny jsou přimíchány do ultra prémiového kakaa z peruánské oblasti Chililique v Piuře. Vše namícháno do čokolády z té samé odrůdy kakaa. Příjemně nakyslá chuť čokolády vás vynese výše, než jsou ty nejvyšší vrcholky peruánských And.

Prodej skončil

PŮVOD ČOKOLÁDY

Peru
Původ bobů
Velká Británie
Vyrobeno


Výrobce: Chocolate Tree, Katalogové číslo: 5060315921099 Hmotnost: 40 g

Složení

kakaové boby*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kousky kakaových bobů (10 %), Pisco (6 %), limetkový olej, kyselina citrónová. *BIO. Může obsahovat stopy mléka a ořechů. Obsah kakaa: min. 70 %.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2028 g
Tuky
37.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny
22.6 g
Sacharidy
50.3 g
    z toho cukry
29.9 g
Vláknina
0 g
Bílkoviny
8 g
Sůl
0 g
Poznejte čokoládovnu

Chocolate Tree

Chocolate Tree je bean-to-bar čokoládovna, která si zakládá na precizním zpracování toho nejlepšího kakaa.

V roce 2009 Alaistair and Friedrike Gower založili svoji čokoládovnu ve Skotsku v Edinburghu. Velmi si zakládají na tom, aby jejich čokolády byly z těch nejlepších kakaových odrůd současnosti z Peru, Kolumbie, Venezuely a Madagaskaru. Sami osobně dohlížejí na fermentaci a sušení na jednotlivých plantážích a ladí finální chuť přímo s místními pěstiteli a farmáři.

S vášní ke své práci kakao pečlivě praží, odstraňjí slupky, melou, konšují a to vše pouze v malých várkách. V jejich portfóliu najdete vynikající čisté single origin tabulky, ale také čokolády s alternativními sladidly a rostlinnými mléčnými produkty. Za ochutnání stojí tabulky s tradičními alkoholy, jakými jsou peruánské Pisco, mexický Mezcal, rum nebo whisky.

Všechny čokolády od Chocolate Tree