Prodej skončil
Bio
GR 70% hořká čokoláda - CHRISTMAS SPICE BIO 50 g

Georgia Ramon
VÁNOČNÍ KOŘENÍ
70% hořká čokoláda s kořením 50 g

Vánoční čas
Tóny
Silná
Intenzita
Svařák
Dochuť

Je to skoro opět tu. Vánoční čas se blíží a s ním spoustu voňavého koření. Georia Ramon má pro vás vynikající Christmas Spice čokoládu, která chutná jako ten nejlepší svařák, jaký si dokážete představit.

Prodej skončilVýrobce: Georgia Ramon, Katalogové číslo: 4260441820575 Hmotnost: 50 g

Složení

*kakaová hmota, *raw třtinová cukr, *kakaové máslo, *koření (2 %; skořice, kardamom, anýz, muškátový květ, tahitstký vanilkový prášek, zázvor), mořská sůl. *BIO Obsah kakaa: min. 70 %. Může obsahovat stopy mléka a skořápkových plodů.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2295 g
Tuky
42 g
z toho nasycené mastné kyseliny
23 g
Sacharidy
32 g
    z toho cukry
28 g
Vláknina
0 g
Bílkoviny
7 g
Sůl
0.02 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády které nabízíme získávají celou řadu ocenění, ani čokoláda Vánoční koření od Georgia Ramon není vyjímkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

BIO

Zemědělská produkce EU/mimo EU. Biopotraviny, díky systému ekologické produkce, nesmějí obsahovat rezidua agrochemických látek, léčiv apod. Dále nesmějí obsahovat geneticky modifikované (GMO) suroviny a nesmějí být ošetřovány ionizujícím zářením.

Academy of Chocolate – bronze

Už od roku 2005 uděluje prestižní soutěž Academy of Chocolate ceny s cílem představit světu nejtalentovanější čokoládovny a jejich nejlepší čokolády.

Vegan

Vyberte si z široké nabídky veganských tabulek. V sortimentu máme kromě těch certifikovaných i celou řadu hořkých čokolád s příchutěmi, které jsou z podstaty věci také veganské bez živočišných přísad.

Academy od Chocolate - Newcomer

Prestižní soutěž Academy of Chocolate uděluje ceny s cílem ocenit zatím neobjevené bean to bar čokolatiéry a jejich nové tabulky.

Palm Oil Free

Tato čokoláda je 100% bez palmového oleje. Tím přispíváme k ochraně tropických deštných lesů v jihovýchodní Asii, Africe i Jižní Americe, a chráníme tak životní prostředí místních obyvatel, rostlin i živočichů.

Poznejte čokoládovnu

Georgia Ramon

Georgia Ramon založil na jaře roku 2015 Georg Bernardini a Ramona Gustmann v okrese Oberkassel v Bonnu. V jejich obchodě je také malá kavárna s integrovanou výrobou. Mnoho jejich tabulek je ekologicky certifikováno. Jejich čokolády se vyznačují rozmanitostí v single origin tabulkách a také exotickými a nečekanými kombinacemi příměsí.

Všechny čokolády od Georgia Ramon