Prodej skončil

Mulaté
TAHINI A PRAŽENÝ SEZAM
45% mléčná čokoláda 80 g

Sezam
Tóny
Silná
Intenzita
Kakao a smetana
Dochuť

Tahini je pasta z pražených sezamových semínek, která je tradiční pro pokrmy na Blízkém východě. Tato vysokoprocentní mléčná čokoláda je ozvláštněna právě touto přísadou a dostane vás svou jemností a vůní. Tabulka získala zlatou medaili od Academy of Chocolate.

Prodej skončilVýrobce: Mulaté, Katalogové číslo: 4779042750247 Hmotnost: 80 g

Složení

kakaové máslo, cukr, kakaová hmota, sušené mlékotahini (5 %), sušené odstředěné mléko, sezamová semínka (5 %), emulgátor slunečnicový lecitin. Obsah kakaa: min. 45 %. Bezlepkové. Může obsahovat stopy arašídů a lískových oříšků. 

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2366 g
Tuky
41 g
z toho nasycené mastné kyseliny
23 g
Sacharidy
37 g
    z toho cukry
33 g
Vláknina
4.4 g
Bílkoviny
13 g
Sůl
0.22 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády které nabízíme získávají celou řadu ocenění, ani čokoláda Tahini a pražený sezam od Mulaté není vyjímkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Academy of Chocolate – gold

Už od roku 2005 uděluje prestižní soutěž Academy of Chocolate ceny s cílem představit světu nejtalentovanější čokoládovny a jejich nejlepší čokolády.

BIO

Zemědělská produkce EU/mimo EU. Biopotraviny, díky systému ekologické produkce, nesmějí obsahovat rezidua agrochemických látek, léčiv apod. Dále nesmějí obsahovat geneticky modifikované (GMO) suroviny a nesmějí být ošetřovány ionizujícím zářením.

Poznejte čokoládovnu

Mulaté

Vítejte ve vzdálené zemi Mulaté – ostrově kakaových Bohů. Tato litevská čokoládovna se rozhodla vyrazit cestou netradičních příchutí, a tak si můžete vybrat čokoládu s burákovým máslem, konopným proteinem nebo tahini. To vše je samozřejmě zakomponované do perfektní a čisté čokolády z prémiových bobů.

Všechny čokolády od Mulaté