Prodej skončil

Mulaté
MOŘSKÁ SŮL
70% hořká čokoláda 80 g

Kakao
Tóny
Silná
Intenzita
Mořská sůl
Dochuť

Mořská sůl a hořká čokoláda je kombinace, která je ve světě čokolády již tradiční a neměla by tedy uniknout ani vám. 70% hořká čokoláda s velkými krystaly soli od litevských Mulaté získala zlatou medaili od Academy of Chocolate.

Prodej skončilVýrobce: Mulaté, Katalogové číslo: 4779042750230 Hmotnost: 80 g

Složení

kakaové máslo, cukr, kakaová hmota, mořská sůl (1 %), emulgátor: slunečicový lecitin. Obsah kakaové sušiny min. 70 %. Bezlepkové, vhodné pro vegetariány. Může obsahovat stopy ořechů nebo mléka. 

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2277 g
Tuky
41 g
z toho nasycené mastné kyseliny
25 g
Sacharidy
35 g
    z toho cukry
30 g
Vláknina
10 g
Bílkoviny
9.3 g
Sůl
0.36 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády které nabízíme získávají celou řadu ocenění, ani čokoláda Mořská sůl od Mulaté není vyjímkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Academy of Chocolate – gold

Už od roku 2005 uděluje prestižní soutěž Academy of Chocolate ceny s cílem představit světu nejtalentovanější čokoládovny a jejich nejlepší čokolády.

BIO

Biopotraviny, díky systému ekologické produkce, nesmějí obsahovat rezidua agrochemických látek, léčiv apod. Dále nesmějí obsahovat geneticky modifikované (GMO) suroviny a nesmějí být ošetřovány ionizujícím zářením.

Poznejte čokoládovnu

Mulaté

Vítejte ve vzdálené zemi Mulaté – ostrově kakaových Bohů. Tato litevská čokoládovna se rozhodla vyrazit cestou netradičních příchutí, a tak si můžete vybrat čokoládu s burákovým máslem, konopným proteinem nebo tahini. To vše je samozřejmě zakomponované do perfektní a čisté čokolády z prémiových bobů.

Všechny čokolády od Mulaté

Hodnocení čokolády

Průměrné hodnocení 5. Vypočteno z 1 hodnocení
Všechna hodnocení
zahradník -
05.03.2023

Velmi zajímavá a relativně levná - harmonická, jemná, sůl čokoládu atraktivně obohacuje, intenzivnější aroma i chuť

Recenze píší jen zákazníci, kteří tento produkt zakoupili. Více informací