83
ks

Mulaté
SPICES
70% hořká čokoláda 80 g

Skladem 11 ks   Kdy mi zboží doručíte?
Vanilka
Tóny
Silná
Intenzita
Skořice a pepř
Dochuť

Tmavá čokoláda, se kterou se můžete vydat na výlet do exotických krajin, díky omamné vůni a chuti přidaného koření. V čokoládě objevíte mletou skořici, vanilkový lusk a dochuť vám zpříjemní říz kajenského pepře. Dobrou chuť.

83
72 Kč bez DPH
ks


Výrobce: Mulaté, Katalogové číslo: 4779042750254 Hmotnost: 80 g, 100 g = 103,75 Kč

Složení

kakaové máslo, cukr, kakaová hmota, skořice z cejlonu 1 %, Bourbon vanilka 1 %, kajenský pepř 1 %. Obsah kakaa: min.70 %. Bezlepkové, vhodné pro vegetariány. Může obsahovat stopy sezamu, ořechů nebo mléka. 

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2285/550 kJ/kcal
Tuky
41 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
26 g
Sacharidy
35 g
    z toho cukry
30 g
Vláknina
10 g
Bílkoviny
9,3 g
Sůl
0,01 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani Spices od Mulaté není výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Academy of Chocolate – gold

Už od roku 2005 uděluje prestižní soutěž Academy of Chocolate ceny s cílem představit světu nejtalentovanější čokoládovny a jejich nejlepší čokolády.

BIO

Biopotraviny, díky systému ekologické produkce, nesmějí obsahovat rezidua agrochemických látek, léčiv apod. Dále nesmějí obsahovat geneticky modifikované (GMO) suroviny a nesmějí být ošetřovány ionizujícím zářením.

Poznejte čokoládovnu

Mulaté

Vítejte ve vzdálené zemi Mulaté – ostrově kakaových Bohů. Tato litevská čokoládovna se rozhodla vyrazit cestou netradičních příchutí, a tak si můžete vybrat čokoládu s burákovým máslem, konopným proteinem nebo tahini. To vše je samozřejmě zakomponované do perfektní a čisté čokolády z prémiových bobů.

Všechny čokolády od Mulaté