179
ks
Novinka
Šárka doporučuje
PURE 70% hořká čokoláda COFFEE s kávou 60 g

Pure Chocolate Jamaica
COFFEE
70% hořká čokoláda s kávou 60 g

Skladem 1 ks   Kdy mi zboží doručíte?
Kakao
Tóny
Silná
Intenzita
V jamajské kavárně
Dochuť

Ranní šálek kávy na povzbuzení nebo tabulka čokolády s namletou kávou? Obojí je možné a ta druhá varianta je teď s Pure Chocolate naprosto skvělá. Tabulka čokolády z jamajských kakaových bobů a najemno namletou kávou je skvělý energetický booster.

179
160 Kč bez DPH
ks

PŮVOD ČOKOLÁDY

Jamaika
Původ bobů
Jamajka
Vyrobeno


Výrobce: Pure Chocolate Jamaica, Katalogové číslo: 6014413333376 Hmotnost: 60 g, 100 g = 298,33 Kč

Složení

kakaové boby z Jamajky, třtinový cukr, kakaové máslo, kávová zrna. Obsah kakaa: min. 70 %. Může obsahovat stopy ořechů, arašídů a mléka.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2349/562 kJ/kcal
Tuky
37 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
21 g
Sacharidy
53 g
    z toho cukry
28 g
Vláknina
g
Bílkoviny
9 g
Sůl
0 g
Poznejte čokoládovnu

Pure Chocolate Jamaica

Pure Chocolate Company je jamajská značka čokolády, která se zrodila v lednu 2017 z touhy vrátit a rozvíjet dlouho spící a nedoceněný domácí produkt Jamajky - její fantastické kakao.

Hnací silou společnosti Pure jsou Rennae Johnsonová se svým manželem Wouterem Tjeertesem. Rennae je zkušená cukrářka, která se narodila a vyrostla na Jamajce a zná tuto zemi, její farmáře i komunitu. Wouter má tři desetiletí zkušeností jako šéfkuchař a čokolatiér v různých špičkových letoviscích a butikových cukrárnách v Karibiku a Evropě. Společně jako partneři v podnikání i v životě spojují svou vzájemnou lásku s láskou k vytvoření jedinečné značky čokolády ze země dřeva a vody.

Všechny čokolády od Pure Chocolate Jamaica