Prodej skončil
Bio
Stella 75% hořká čokoláda BIO 100 g

Stella
HOŘKÁ 75%
75% hořká čokoláda 100 g

Kakao
Tóny
Silná
Intenzita
Sušené ovoce
Dochuť

Velice lahodná hořká čokoláda. Vůně je čistě hořká. V první okamžik cítíte nasládlé tóny, které jsou později vystřídány příjemnou a decentní hořkou chutí.

Prodej skončilVýrobce: Chocolat Stella, Katalogové číslo: 7610202259422 Hmotnost: 100 g

Složení

kakaová hmota, třtinový cukr, kakaové máslo, vanilka. Obsah kakaa: min. 75 %. Neobsahuje lepek. Může obsahovat stopy mléka, lískových ořechů, mandlí a arašídů. Ingredience jsou produkty biozemědělství.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2427 g
Tuky
45 g
z toho nasycené mastné kyseliny
28 g
Sacharidy
30 g
    z toho cukry
24 g
Vláknina
12 g
Bílkoviny
9.2 g
Sůl
0.02 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády které nabízíme získávají celou řadu ocenění, ani čokoláda hořká 75% od Stella není vyjímkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

BIO

Zemědělská produkce EU/mimo EU. Biopotraviny, díky systému ekologické produkce, nesmějí obsahovat rezidua agrochemických látek, léčiv apod. Dále nesmějí obsahovat geneticky modifikované (GMO) suroviny a nesmějí být ošetřovány ionizujícím zářením.

Poznejte čokoládovnu

Chocolat Stella

Historie čokoládovny Stella se začala psát v roce 1947. Roky tvrdé práce v čokoládových továrnách vyučily Waltera Müllera, aby se stal specialistou na výrobu jemné čokolády. Šel za svým snem a s manželkou Karin začali vyrábět domácí čokoládu. Jejich tabulky měly úspěch a rodinná čokoládovna se začala rozšiřovat. Dalším, kdo převzal otěže společnosti, byl starší syn Adalbert. Čokoládovna se začala orientovat na Faitrade, bio a košer čokolády.

V současnosti vede čokoládovnu vnučka Monika Müller, jako třetí generace čokolatiérů. Společnost dbá na životní prostředí – snaží se snižovat spotřebu energií při výrobě, sleduje emise CO2 a šetří pitnou vodou.

Všechny čokolády od Chocolat Stella

Hodnocení čokolády

Průměrné hodnocení 5. Vypočteno z 1 hodnocení
Všechna hodnocení
Alena -
22.01.2023

Výborná chuť

Recenze píší jen zákazníci, kteří tento produkt zakoupili. Více informací