135
ks
Limitovaná edice
Ajala 63% hořká čokoláda CHLEBA 45 g Další fotografie 2

Ajala
CHLEBA
63% hořká čokoláda 45 g

Skladem 11 ks   Kdy mi zboží doručíte?
Kakao
Tóny
Silná
Intenzita
Chléb, sůl, ovoce
Dochuť

Ajala přichází s originální tabulkou, která osloví milovníky netradičních chutí spojených s čokoládou. Dominantou této 63% čokolády je neodolatelně křupavá konzistence. Tabulka s chlebem jako jedna z mála porušuje základní pravidlo v pojídání čokolády: nekousat, cucat. V tomto případě přináší právě rozkousnutí nesmírnou slast a zároveň nezastavitelnou touhu pokračovat v mlsání. Tato chuťově extrémně živá, překvapivá a neustále se proměňující čokoláda mimo kakaových bobů z Tanzanie a panely obsahuje sušený žitný chléb, droždí, sůl a kmín. A osloví vás nejenom chlebovým křupáním, ale i výraznou slaností a jemnou až ovocnou kyselinkou.

135
121 Kč bez DPH
ks

PŮVOD ČOKOLÁDY

Tanzánie
Původ bobů
Česko
Vyrobeno


Výrobce: Ajala Chocolate, Katalogové číslo: 8594184560709 Hmotnost: 45 g, 100 g = 300,00 Kč

Složení

kakaové boby, BIO sušená třtinová šťáva, kakaové máslo, sušený žitný chléb, lahůdkové droždí, sůl, kmín. Obsah kakaa: min. 66 %.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2310/552 kJ/kcal
Tuky
36,4 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
22,68 g
Sacharidy
47,39 g
    z toho cukry
30,99 g
Vláknina
- g
Bílkoviny
7,88 g
Sůl
0,081 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani CHLEBA od Ajala není výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Vegan

Vyberte si z široké nabídky veganských tabulek. V sortimentu máme kromě těch certifikovaných i celou řadu hořkých čokolád s příchutěmi, které jsou z podstaty věci také veganské bez živočišných přísad.

Poznejte čokoládovnu

Ajala Chocolate

Celé dobrodružství brněnských zakladatelů začalo ochutnáním pocitvé čokolády z Guatemaly. Ochutnávka této mayské čokolády pro ně byla neskutečným zážitkem – absolutní nadšení se střídalo s překvapením z neobvyklé chuti. Bez velké nadsázky můžeme říct, že prozřeli, protože čokoláda chutnala zcela jinak než ty, které si doposud kupovali. Začali se tedy o čokoládu více zajímat a zjistili, že v Evropě není snadné získat pravou a poctivou čokoládu. Nebo že Československo bylo za první repuliky třetím největším zpracovatelem kakaových bobů na světě. To vše je inspirovalo k založení manufaktury AJALA CHOCOLATE.

Ajala znamená v mayském jazyce probuzení a přesně takové pocity by vám tato malá manufaktura ráda předala. Aby vás už první kousek překvapil a probudil zvědavost i touhu po dalším poznávání.

Všechny čokolády od Ajala Chocolate