Prodej skončil

Beau Cacao
MALAJSKÉ KRÁLOVSTVÍ
degustační sada 3 x 55g

Královská degustační sada ze tří tabulek francouzské čokoládovny Beau Cacao, kterou najdtete na úpatí francouzských Apl. Všechny tabulky jsou z kakaových bobů z Malajsie ze tří různých míst a plantáží. Můžete tak při vlastní degustaci ochutnat, jak zásadně rozdílné je místní kakao. A v krabičkách na vás čekají tabulky, které jsou navíc uměleckým dílem.

Prodej skončil

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády které nabízíme získávají celou řadu ocenění, ani čokolády v sadě MALAJSKÉ KRÁLOVSTVÍ od Beau Cacao nejsou vyjímkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Vegan

Vyberte si z široké nabídky veganských tabulek. V sortimentu máme kromě těch certifikovaných i celou řadu hořkých čokolád s příchutěmi, které jsou z podstaty věci také veganské bez živočišných přísad.

Palm Oil Free

Tato čokoláda je 100% bez palmového oleje. Tím přispíváme k ochraně tropických deštných lesů v jihovýchodní Asii, Africe i Jižní Americe, a chráníme tak životní prostředí místních obyvatel, rostlin i živočichů.

Poznejte čokoládovnu

Beau Cacao

Francouzskou bena to bar čokoládovnu Beau Cacao najdete ve městě Briançon ve francouských Alpách. Čokoládovna používá kakao z Malaysie a boby nakupuje přímo od místních farmářů. Každý bob od těchto farmářů je pečlivě sklizen, projde fermentací a následným sušením tak, aby byla zachována jeho nejčistší chuť. Beau Cacao si velmi zásadně zakládá na prezentaci finálních tabulek. Speciálně stojí za zmínku jejich krásné formičky, kdy každý kus čokolády má svou vlastní formu a uprostřed tabulky najdete úžasné logo této čokoládovny. Tabulky jsou balenydo papíru se vzorem inspirovaným textíliemi z Bornea a finálně je zabalena do recyklovaného papíru.

Všechny čokolády od Beau Cacao

Hodnocení čokolády

Průměrné hodnocení 4. Vypočteno z 1 hodnocení
Všechna hodnocení
Jiří -
13.06.2021

Výborná hořká čokoláda.

Recenze píší jen zákazníci, kteří tento produkt zakoupili. Více informací